Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Питання-відповідь

1. Який термін проведення акції?

Загальні строки проведення Акції: з «01» квітня 2020 р. по «23» червня 2020 р. Якщо Учасник Рекламної Акції відправляє повідомлення до початку або після закінчення терміну проведення акції, Акційні коди не реєструються, про що Учаснику надсилається відповідне повідомлення на зазначений ним номер телефону та/або на Веб-сторінці.

2. Який сайт акції?

Сайт акції: www.brightday.nescafe.ua

3. Хто може брати участь в акції?

Учасником Акції може бути будь-який громадянин України, якому на момент проведення Акції вже виповнилось 18 років та який коректно виконав всі дії, необхідні для участі в Акції, зазначені в офіційних правилах.

4. Яка вартість SMS-повідомлення?

Вартість відправки SMS на номер 5585 для абонентів мережі ПрАТ «Київстар» становить 0,94 грн, ТОВ «лайфселл» (lifecell) - 0,94 грн, ПрАТ "ВФ Україна" (ТМ "VODAFONE) – 0,94 грн. Послуга дійсна для повнолітніх абонентів усіх національних GSM операторів України. Тариф у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.

5. Зі скількох символів складається код?

Акційний код включає комбінацію з 11 символів.

6. Яка продукція приймає участь в акції?

  • • м’яка упаковка кави 100% натуральної розчинної гранульованої «Нескафе® Класік» масою 60 г;
  • • м’яка упаковка кави 100% натуральної розчинної гранульованої «Нескафе® Класік» масою 65 г;
  • • м’яка упаковка кави 100% натуральної розчинної гранульованої «Нескафе® Класік» масою 120 г;
  • • м’яка упаковка кави 100% натуральної розчинної гранульованої «Нескафе® Класік» масою 250 г

7. Як зареєструвати код?

Зареєструвати акційний код можна двома способами, надіславши смс повідомлення на номер 5585, або шляхом реєстрації акційного коду на веб-сторінці www.brightday.nescafe.ua

Увага! Унікальні коди упаковки Акційної продукції, що були надіслані учасниками Акції до початку Строку проведення Акції (до 07:00:00 «01» квітня 2020р.), та після його закінчення (після 21:59:59 «23» червня 2020р.) не беруть участі в Акції.

8. Правила реєстрації кодів

Увага! Один унікальний код упаковки Акційної продукції може бути зареєстрований для участі в Акції лише 1 (один) раз, незалежно від обраного Учасником Акції способу реєстрації та/або кількості відправлених SMS – повідомлень. Код не може бути прийнятий у випадку, якщо аналогічний унікальний код упаковки Акційної продукції вже був направлений, або такий код є стороннім (не входить до бази акційних кодів), або введений не вірно.

У випадку намагання реєстрації п’яти і більше некоректних унікальних кодів упаковки Акційної продукції протягом однієї доби Учасник Акції буде блокований для будь-якої подальшої реєстрації унікальних кодів упаковок Акційної продукції.

Увага! Розблокування для участі в акції відбувається після звернення Учасником Акції на Гарячу лінію за номером 0 800 50 09 50, та пояснення причини за яких Учасник Акції реєструє некоректні коди.

Увага! Учасник Акції, який був заблокований для реєстрації унікальних кодів упаковки Акційної продукції тричі, буде блокований для подальшої участі в Акції.

9. Яку кількість кодів я можу зареєструвати?

Учасник Акції матиме можливість зареєструвати не більше 20 (двадцяти) коректних унікальних кодів упаковки Акційної продукції протягом періоду акції.

10. Як виграти Заохочення акції?

При реєстрації акційних кодів, розміщених всередині м’якої упаковки акційних продуктів Учасник отримує поповнення рахунку мобільного телефону, не включаючи податок на додану вартість (20%) (надалі – «ПДВ») та збір до Пенсійного фонду України (7,5%) (надалі – «ПФ»), а саме:

  • • при реєстрації акційного коду, розміщеного всередині м’якої упаковки кави натуральної розчинної гранульованої «Нескафе® Класік» масою 60 г. - Учасник Акції отримує поповнення мобільного рахунку на суму 4,00 грн., без ПДВ та збору в ПФ.
  • • при реєстрації акційного коду, розміщеного всередині м’якої упаковки кави натуральної розчинної гранульованої «Нескафе® Класік» масою 65 г. - Учасник Акції отримує поповнення мобільного рахунку на суму 4,00 грн., без ПДВ та збору в ПФ.
  • • при реєстрації акційного коду, розміщеного всередині м’якої упаковки кави натуральної розчинної гранульованої «Нескафе® Класік» масою 120 г.- Учасник Акції отримує поповнення мобільного рахунку на суму 8,00 грн., без ПДВ та збору в ПФ.
  • • при реєстрації акційного коду, розміщеного всередині м’якої упаковки кави натуральної розчинної гранульованої «Нескафе® Класік» масою 250 г., Учасник Акції отримує поповнення мобільного рахунку на суму 12,00 грн., без ПДВ та збору в ПФ.

11. Який термін отримання заохочення акції?

Технічний партнер забезпечує реалізацію вручення Заохочень шляхом прямого поповнення рахунків номерів мобільних телефонів Переможців Акції в порядку та згідно правил, встановлених операторами мобільного зв’язку для цієї мережі, та відправляє таким Учасникам Акції SMS-повідомлення про поповнення рахунку (отримання Заохочення) протягом 3-х банківських днів з моменту реєстрації коду/кодів.

12. Скільки заохочень може отримати учасник акції?

Учасник акції, виконуючи всі умови цих Правил, не може отримати більше 20 (двадцяти) Заохочень.

13. Як отримати головне заохочення акції?

В період з 23 по 26 червня 2020 р. серед Учасників Рекламної Акції, що успішно зареєстрували Акційний код протягом всього Строку проведення Акції, проводиться визначення Учасника Акції, який здобуває право на отримання Головного Подарунку Рекламної Акції. Визначення такого Учасника проводиться шляхом випадкової комп’ютерної вибірки з усієї бази успішно зареєстрованих Акційних кодів за весь Строк проведення Акції